Комбінований спортивний снаряд Турнік-брусья є чудовим обладнанням для будинку і офісу. Займаючи зовсім небагато місця в кімнаті, він фактично замінює вам спортивний комплекс, оскільки на ньому можна виконувати всі основні вправи для розвитку м'язів спини, грудей, рук і преса.
Виготовлений з профільної труби 30*30 . Поверхня защишена полімерною фарбою минулому високотемпературну обробку. Турнік - бруси розбирається, що робить його недорогим в доставці.
Технічні характеристики
- Ширина турника : 110 см
- Вылет турника от стены: 55 см
- Ширина брусьев: 50 см
- Вынос брусье от стены: 80 см
- Ширина узкого хвата: 22 см
- Max вес пользователя: до 120 кг
- Вес снаряда : 10 кг

Внимание!!! В виду того , что материал стен в каждом помещении разный , это требует подбора по параметрам крепежных элементов.
Вы должны самостоятельно выбрать необходимый крепеж. В комплектацию изделия это не входит!!!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Виробник | Koloss-sport |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Турнік + бруси |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | До стіни |
| Відстань від стіни | 78 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Ширина | 56 см |
| Довжина | 110 см |
| Гарантія | |
| Гарантія | Гарантія 2 роки на металеві частини тренажера. |
- Ціна: 2 500 ₴










