Технічні характеристики:
- Ширина турніка: 100 см
- Виліт від стіни : 42 см
- Довжина ручок вузького хвата: 14 см
- Вага знаряддя : 3,5 кг
- Max вага користувача: 100 кг
Колір смуг поролонових грипсів може відрізнятися від фотографії.
Увага!!! У зв'язку с тим, що матеріал стін у кожному приміщенні різний, це вимагає підбору за параметрами кріпильних елементів. Ви повинні самостійно вибрати необхідне кріплення. У комплектацію виробу це не входить!

Турник изготовлен из высококачественной профильной трубы. Крепление к стене выполнено из уголка толщиной 4мм, что повышает надежность конструкции. Данная модель совмещает в себе три разновидности хвата, что увеличивает количество комбинаций упражнений.
Два можливих способи кріплення : до стіни і до стелі. Порошкова полімерна фарба робить зовнішнє покриття турніка міцним і довговічним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | Koloss-sport |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Турнік |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Колір | Чорний |
| Відстань від стіни | 40 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 35 см |
| Гарантія | |
| Гарантія | Гарантія 2 роки на металеві частини тренажера. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка при доставці по Харкову, картон при доставці в інші міста України



